انسان راستگو جایش در بهشت است

  • 1 قطعه
  • 26:58 مدت زمان
  • 29 دریافت شده
«راست‌‌گویی» بر همه واجبه و هرکس باید این صفت خوب رو داشته باشه. اگه ما راستگو باشیم، دیگران به‌‌راحتی به ما اعتماد می‌‌‌کنن. خداوند و مردم انسان راستگو رو دوست دارن. انسان راستگو همیشه آرامش داره، چون نگران فاش شدن دروغش نیست.
«محدثه» دختریه که همراه طوطی قشنگش به چیزهایی که در اطرافش اتفاق می‌‌افته با دقت نگاه می‌‌‌کنه. اون خیلی دل‌‌‌سوز و مهربونه و سعی می‌‌کنه در حد توانش به همه کمک کنه یا مشکلات دیگران رو با هم‌‌‌فکری بزرگ‌‌ترها حل کنه؛ اما مثل همه‌‌‌‌ی ما، اون هم گاهی اشتباهاتی داره که «بابا احمد» مهربون و «مامان پروانه» فداکار سعی می‌‌کنن مشکلاتش رو با کمکِ راهنمایی‌‌های پیامبر اسلام (ص) و امامان معصوم (ع) حل کنن.
«قصه‌‌‌های محدثه» در قالب داستانی شیرین و ملموس، نکته‌‌های مهم و مورد توجه دین در زمینه‌‌ی امور تربیتی فردی و اجتماعی کودکان رو بیان می‌کنه. این نکته‌‌ها از دل احادیث اهل بیت (علیهم‌السلام) استخراج شده و با زبانی ساده و روان برای کودکان روایت شده.

صداها

اطلاعات تکمیلی

سایر مشخصات

تصاویر

دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه

  • کاربر مهمان
    سلام دختر 6 ساله من طرفدار پر و پا قرص مجموعه محدثه هست فقط این مشکل تنظیم صدا حل بشه عالی میشه یکی صداش ضعیف اون یکی صداش بلند
دسترسی سریع