ستاره های یک شب تعطیل

ستاره های یک شب تعطیل

  • 2 قطعه
  • 12:54 مدت زمان
  • 287 دریافت شده
نویسنده: فرزین پارسی کیا
راوی: ویدا بابالو
قالب: روایی
دسته‌بندی: کودک
کودکان دنیای عجیب و جالبی دارند و با خواندن کتاب داستان ها می توانیم به دنیای زیبای آن ها راه پیدا کنیم.

بچه های امروز محصور در آپارتمان های کوچک بازی می کنند اما از دل این آپارتمان ها بازی هایی اختراع می کنند و دوست های خیالی پیدا می کنند و ماجرای کتاب ستاره های یک شب تعطیل هم درباره این بازی ها و خیالات کودکانه است. خیالاتی که بزرگ ترها را به تعجب وامیدارد اما برای بچه ها کاملا واقعی و محسوس است.
داستان «ستاره‌های یک شب تعطیل» ماجرای دختری است که از تکنولوژی فراری است و با دوست خیالی خود دست به مقابله با این اتفاق می‌زند.
نویسنده کتاب فرزین پارسی‌کیا در حوزه تئاتر و ترانه مرتبط با سنی کودکان از اوایل دهه 80 تاکنون فعالیت دارد اما برای نخستین بار است که دو داستان "ستاره‌‌های یک شب تعطیل" و "فری موفری" را برای کودکان نوشته است که به زودی طی مراسمی رونمای خواهند شد.
او شاعر، نویسنده، و ویراستار، متولد تهران است. او از سال 1378 دبیر گروه پاراگراف بود. دو مجموعه شعر به نام¬های “به ردیف میرزا عبدالله” از نشر توس، و “انقراض راوی” از نشر «مانیاهنر» به چاپ رسانده است.

از ایرانصدا بشنوید

کودکان شما هم با موجودات خیالی شان صحبت می کنند؟ ان ها هم غذاهای خیالی برای دوستان خیالی شان می پزند؟ اگر با این اتفاق مواجه هستید حتما این کتاب را به همراه کودکتان بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

2

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

دیدگاه خود را بنویسید نقد و نظر

    تا کنون نظری ثبت نشده است

تصاویر

دسترسی سریع