راه انداری کسب و کار خودمان (گام سوم)

 • 1 قطعه
 • 18:28 مدت زمان
 • 46 دریافت شده
سواد مالی مسئله ایست، که امروز همه کودکان باید داشته باشند. از همان دوران کودکی به کودکان خود در مورد پول و پس انداز و سرمایه‌گذاری آموزش دهید و به آنها نشان دهید که چگونه می‌توان از پول برای کسب درآمد بیشتر استفاده کرد.
در این سری برنامه با عنوان "بچه های کارآفرین"، شما با مفاهیم دنیای کسب و کار آشنا می شوید و تعاریف را در کارگاه های آموزش با یک مربی کار بلد و کوشا پسر باهوش و کارآفرین دنبال می کنید. سری برنامه های بچه های کارآفرین را باید به ترتیب گوش داد. در تصاویر تکمیلی برنامه تصویر سوالات هر بخش با جواب قرار داده شده است و شما می توانید برای مرور هر فصل از آن استفاده کنید.

در این کارگاه از بچه ها می پرسیم دنبال چه کسب و کارهایی باشیم؟ چطور کار جدید را شروع کنیم و کارهایی که بلد هستیم را بهتر بشناسیم؟ هزینه های راه اندازی کسب و کار را چطور در نظر بگیریم؟ حامی مالی چه کسی است؟ هدف تبلیغ چیست و چرا تبلیغ بهترین راه برای آشنایی با کسب و کار شماست؟ چرا باید برای انتخاب نام و برند دقت بیشتری داشته باشیم؟ و همین طور چطور مشتری های بیشتری پیدا کنیم؟ برای اینکه در آینده خوب بتونید پول در بیارید این برنامه رو با دقت گوش کنید و نظراتتون رو برای ما بنویسید.

این برنامه در شبکه رادیویی ایرانصدا به تهیه کنندگی آتی جان افشان تهیه و تولید شده است.

سوال های این قسمت بچه های کارآفرین:آیا تبلیغات راه مناسبی برای جلب مشتری هست؟
الف:درست
ب: غلط
ج: نمی دانم

2- تعیین هزینه محصول آیا مهمه؟
الف: بله
ب: نه
ج: نمیدانم

3- آرم یا نام تجاری برای هر محصولی آیا مهم و ضروریه؟
الف: بله
ب: خیر
ج:نمیدانم

صداها

اطلاعات تکمیلی

سایر مشخصات

تصاویر

دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه

 • کاربر مهمان
  بسیار عالی و خوب
 • کاربر مهمان
  😘
 • کاربر مهمان
  عالی
دسترسی سریع