برنامه تجاری من (گام چهارم)

  • 1 قطعه
  • 18:59 مدت زمان
  • 78 دریافت شده
سواد مالی مسئله ایست، که امروز همه کودکان باید داشته باشند. از همان دوران کودکی به کودکان خود در مورد پول و پس انداز و سرمایه‌گذاری آموزش دهید و به آنها نشان دهید که چگونه می‌توان از پول برای کسب درآمد بیشتر استفاده کرد.
در این سری برنامه با عنوان "بچه های کارآفرین"، شما با مفاهیم دنیای کسب و کار آشنا می شوید و تعاریف را در کارگاه های آموزش با یک مربی کار بلد و کوشا پسر باهوش و کارآفرین دنبال می کنید. سری برنامه های بچه های کارآفرین را باید به ترتیب گوش داد. در تصاویر تکمیلی برنامه تصویر سوالات هر بخش با جواب قرار داده شده است و شما می توانید برای مرور هر فصل از آن استفاده کنید.

در این کارگاه از بچه ها می پرسیم چه کارهایی رو برای شروع کسب و کارمون باید برنامه ریزی کنیم؟ چطور برنامه تجاری خودمون رو پیاده کنیم؟ هزینه های شروع کار چطور محاسبه میشه؟ چطور تحقیقات انجام بدیم؟ قیمت ها را چطور مشخص کنیم؟ و کم کردن از هزینه ها برای رسیدن به درآمد خالص یعنی چه؟ همین طور در مورد کسب و کار صحبت می کنیم. برای اینکه در آینده خوب بتونید پول در بیارید این برنامه رو با دقت گوش کنید و نظراتتون رو برای ما بنویسید.

این برنامه در شبکه رادیویی ایرانصدا به تهیه کنندگی آتی جان افشان تهیه و تولید شده است.

توی این برنامه نمونه سوال نداشتیم در عوض قراره که شما یک برنامه تجاری برای خودتون در نظر بگیرید و اون رو برای ما بنویسید و بفرستید. یادتون باشه نکاتی که توی این چند برنامه گفته شده رو حتما با دقت دنبال کنید تا بتونید نتیجه خوبی در راه اندازی کار جدیدتون داشته باشید.

صداها

اطلاعات تکمیلی

سایر مشخصات

تصاویر

دیدگاه خود را بنویسید
دیدگاه

  • کاربر مهمان
    👌👌👌برای بزرگترا هم خوبه ،عالیه
  • کاربر مهمان
    بعد از یک هفته خیلی حال میده تا ساعت ۲ شب گوش بدی از اینا
دسترسی سریع