حضرت فاطمه(س)

حضرت فاطمه(س)

  • 2 قطعه
  • 20:54 مدت زمان
  • 214 دریافت شده
نویسنده: اکرم مطلبی کربکندی
راوی: راحله قاسمی جو
قالب: روایی
دسته‌بندی: کودک
مجموعه کتاب های 14 معصوم مهربان که برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته شده اند در چهارده جلد جداگانه منتشر شده اند.

کتاب هایی که هر یک گویای زندگی یکی از ائمه اطهار هستند و تالیف آنها را اکرم مطلبی کربکندی و تصویرگری آن را هم طاهره رضایی برعهده داشت.
معرفی کتاب
هر کتاب از مجموعه ی "14 معصوم مهربان" به شرح زندگی یکی از ائمه و معصومین(ع) اختصاص دارد. ویژگی این داستان ها زبان ساده ای است که در آنها به کار رفته و به دلیل همین سادگی بیان است که همه ی آنها برای کودکان دبستانی قابل درک و جذاب شده اند. نویسنده ضمن رعایت سندیت وقایع تاریخی هر داستان، و ذکر نام دقیق شخصیت ها، مکان ها و تاریخ ها، سعی کرده است که جنبه ی داستانی اثر را نیز نادیده نگیرد تا علاوه بر بازنگری حوادث و شرح زیبایی های زندگی این چهارده معصوم، خواننده را به پیگیری هر داستان و مراجعه به کتاب بعدی تشویق کند.

از ایرانصدا بشنوید

حضرت فاطمه(ع) آخرین فرزند پیامبر اکرم(ص) از حضرت خدیجه(س) است. ولادت آن حضرت را بیشتر مورخان اهل سنت، پنج سال پیش از بعثت، یعنی سال تجدید بنای کعبه به دست قریش و بیشتر محدثان و مورخان شیعه بیستم ماه جُمادی‌الاخر سال پنجم بعثت دانسته‌اند. بنابر نظر برخی دیگر، آن حضرت در سال دوم بعثت متولد شد. پیشنهاد می‌کنم با توجه به این توضیحات این کتاب شنیدنی را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

2

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

دیدگاه خود را بنویسید نقد و نظر

    تا کنون نظری ثبت نشده است

تصاویر

دسترسی سریع